
Тумба Mikola-M універсальна для туалету та ванної венге
4 499 ₴
- В наличии
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тумба Mikola-M універсальна для туалету та ванної венге зроблена повністю з ДСП і покрита трьома шарами прозорого лаку.Двері в тумбі викочуються і мають 2 горизонтальних ґратчастих відділення. У них можна складати як побутову хімію та приладдя, так і білизну для прання. Наприклад, на верхню полицю для прання кольорової, на нижню білі речі ... Тумба, без ніжок, ставиться на підлогу біля стіни або прилеглої меблі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikola-M |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 20 кг |
| Вид | тумба |
| Габариты (ШхВхГ) | 20*55*63 см |
| Гарантия, месяцев | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Срок доставки - до 7 дней. Предоплата 10% от суммы заказа |
| Материал корпуса | ДСП |
| Материал фасада | ДСП |
| Расположение | пристенный |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип монтажа | Напольный |
| Цвет | Венге |
| Цвет фасада | венге |
| Ширина см | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴




