
Тумба Mikola-M універсальна для туалету та ванної
4 449 ₴
- В наличии
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тумба Mikola-M універсальна для туалету та ванної - рішення всіх Ваших проблем з пошуком місця у Вашій ванній кімнаті. Тумба Mikola-M універсальна для туалету та ванної - це новинка цього сезону від компанії «Mikola-M».
Ширина становить 20 см. Висота - 55 см. Глибина тумби - 63 см.
Головною перевагою цієї тумби є те, що вона не займає багато місця і має багато відділень для засобів гігієни. Тумба обладнана трьома висувними ящиками, різних розмірів і відділення поверх тумби. Відмінно підійде, як і для ванної кімнати, поєднаної з санвузлом, так і в санвузол окремо. Дизайн тумби тільки підкреслить інтер'єр ванної кімнати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikola-M |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 20 кг |
| Вид | тумба |
| Габариты (ШхВхГ) | 20*55*63 см |
| Гарантия, месяцев | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Срок доставки - до 7 дней. Предоплата 10% от суммы заказа |
| Материал корпуса | ДСП |
| Материал фасада | МДФ |
| Расположение | пристенный |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип монтажа | Напольный |
| Цвет фасада | Белый |
| Ширина см | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 449 ₴




