Апарат забезпечуює опалення та гаряче водопостачання (модифікація з літерою “В”) приватних будинків, квартир, будівель комунально-побутового призначання з площею опалення до 120 м2.
Сталевий теплообмінник.
Висока надійність та безпека в роботі завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT.
Низькофакельний пальник POLIDORO забезпечує стійке горіння і безшумну роботу.
Простий в обслуговуванні завдяки оригінальній конструкції.
Антикорозійний обробіток поверхонь апарату.
Паливо: природний газ по ГОСТ 5542.
Відведення продуктів згорання: в димохід.
Модифікація АОГВ-12ВЕ оснащена додатковим контуром для забезпечення гарячого водопостачання для побутових потреб.
| Потужність | 12 кВт |
| Витрата газу | 1,39 м3/год, не більше |
| ККД | 90 % |
| Об’єм води в котлі | 19,3 л |
| Експлуатаційний період | 14 років |
| Діапазон регулювання температури води | (50-90)±5 |
| Маса виробу | 40 кг |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 770 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 610 мм |
- Цена: 11 600 ₴




