Дзеркало The MIX в ванну Themix-Греція 50 см LED підсвічуванням
4 588 ₴
- В наличии
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У цьому дзеркалі Themix-Греція в ванну кімнату поєднується все краще, що тільки можна уявити: практичний пластиковий корпус, стійкість до вологи, краса фасаду з фарбованого МДФ, елегантний фрезерований малюнок на грецьку тематику. Є поличка, але можна зробити і 2 полички для більш раціонального використання простору. Що б побільше всього вмістити. Наприклад, нижній простір становить 25 см. Вище 2 простору по 18 см. На поличках можна розмістити багато косметичних засобів, встане навіть висока пляшечка з шампунем.Крім основних параметрів ми передбачили додаткові функції - можливість установки точкового або стрічкового підсвічування і підігрів. Стрічковий LED світильник трохи менше дзеркального полотна. Підсвічування розташоване під козирком дзеркала забезпечить додаткове освітлення для нанесення більш точного макіяжу або виконання процедури гоління. Підігрів дзеркал є новинкою і використовується для запобігання запотівання дзеркал.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Зеркало |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 18 кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 50х70х17 см |
| Гарантия, месяцев | 36 месяцев |
| Дополнительные характеристики | Led светильник |
| Доставка/Оплата | Срок доставки - до 7 дней. Предоплата 10% от суммы заказа |
| Материал корпуса | пластик + композит |
| Материал фасада | МДФ |
| Расположение шкафчика | справа |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип монтажа | Навесной |
| Цвет фасада | Белый |
| Ширина см | 50 см |
| Конструкция | Зеркальный шкаф |
Информация для заказа
- Цена: 4 588 ₴




