У цьому дзеркалі Themix-Греція в ванну кімнату поєднується все краще, що тільки можна уявити: практичний пластиковий корпус, стійкість до вологи, елегантний фрезерований малюнок на грецьку тематику і наявність шафки.Кількість поличок і розмір можна зробити за вашим бажанням. Крім цього, є можливість установки точкової або стрічкової підсвічування і підігрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Зеркало |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 18 кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 65х70х17 см |
| Гарантия, месяцев | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Срок доставки - до 27 дней. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал фасада | Пластик |
| Расположение шкафчика | справа |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип монтажа | Навесной |
| Цвет фасада | Белый |
| Ширина см | 65 см |
| Конструкция | Зеркальный шкаф |
Информация для заказа
- Цена: 7 113 ₴




