Дзеркало у ванну кімнату Themix-Greece Gold 65 см ліва
8 604 ₴
- В наличии
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У цьому дзеркалі Themix-Греція в ванну кімнату поєднується все краще, що тільки можна уявити: практичний пластиковий корпус, стійкість до вологи, елегантний фрезерований малюнок на грецьку тематику і наявність шафки.Кількість поличок і розмір можна зробити за вашим бажанням. Крім цього, є можливість установки точкової або стрічкової підсвічування і підігрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Зеркало |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 18 кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 65х70х17 см |
| Гарантия, месяцев | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Срок доставки - до 7 дней. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал фасада | Пластик |
| Расположение шкафчика | ліве |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип монтажа | Навесной |
| Цвет фасада | Белый |
| Ширина см | 65 см |
| Конструкция | Зеркальный шкаф |
Информация для заказа
- Цена: 8 604 ₴




