Пластикові меблі довговічні. Завжди зберігає свій зовнішній вигляд, адже матеріал вологостійкий. Те, що треба для ванної кімнати. Встановив один раз і завжди.
шафа для ванної з дзеркалом та підсвічуванням
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mikola-M |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 10 кг |
| Вид | зеркало |
| Габариты (ШхВхГ) | 55*70*15 см |
| Гарантия, месяцев | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Срок доставки - до 7 дней. Предоплата 10% от суммы заказа |
| Материал корпуса | пластик + композит |
| Материал фасада | пластик + дзеркало |
| Расположение шкафчика | справа |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип монтажа | Навесной |
| Цвет фасада | дзеркало |
| Ширина см | 55 см |
| Конструкция | Зеркальный шкаф |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴









