Dion JSD-10F LGP, Напівтурбо – це водонагрівач налаштований на роботу зі зрідженим газом. Стане хорошим рішенням для тих, хто любить лаконічність. Водонагрівач оснащений всіма необхідними системами безпеки, зручний в експлуатації.
Характеристики
| Модель | JSD-10F |
|---|---|
| Ном. теплова потужність | 20 кВт |
| Вихід гарячої води (ΔT=25°C) | 10 л./хв. |
| Коефіцієнт корисної дії | ≥ 84% |
| Габарити | 550x340x150 |
| Вага водонагрівача | 10 кг |
| Діаметр димохідної труби | 60 |
| Труба підводу води | G 1/2" |
| Труба відводу води | G 1/2" |
| Труба підводу газу | G 1/2" |
| Номінальний тиск | 1300 Па |
| Тиск води для загорання | ≥ 0,015 МПа |
| Вага теплообмінника | 2 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dion |
Информация для заказа
- Цена: 7 800 ₴




