


Водонагрівач Eldom Green Line 200 3.0 kW 0,89 m² 72281SR
21 933,60 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000002355
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Eldom Green Line 72281SR належить до комбінованих бойлерів серії S з одним теплообмінником, має хороші експлуатаційні характеристики, та високий рівень ККД. Монтується на стіну у вертикальному положенні та має праве підключення трубопроводів. Вбудований ТЕН "мокрого" типу служить для підігріву води в бойлері, якщо продуктивність основного джерела нагріву води зменшується. Бойлер має один низько розташований теплообмінник (змійовик) з великою площею поверхні теплообміну. Теплообмінник виготовлено з гофрованої нержавіючої сталі. Управління здійснюється за допомогою механічного терморегулятора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вес (кг) | 65 |
| Вага в упаковці (кг) | 71 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 125.5 х 58.6 х 60 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 128.5 х 59.6 х 63 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Объем, л | 200 |
| Мощность ТЭНов | 3000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Установка | Вертикальная |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
Информация для заказа
- Цена: 21 933,60 ₴




