

Водонагрівач Eldom Green Line Eureka 150 SRD WV15046SRD
24 107,20 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000003658
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Моделі серії Green Line Eureka ефективне рішення для високовапнякових та агресивних яких вод. Водонагрівачі оснащені сухими трубчастими нагрівальними елементами, які не мають прямого контакту з водою, а розміщені в теплообмінних трубах. Конструкційні характеристики цих моделей водонагрівачів дозволяють мінімальну кількість відкладення вапняку. Це гарантія ефективного нагріву води.
Моделі серії Green Line мають низько розташовану котушку з великою площею тепловіддачі, яка спрямована на накопичення максимальної енергії від різних джерел енергії.
Вони призначені для підключення до сонячних установок, але завдяки великій площі теплообмінника підходять і для універсального використання. На всіх обсягах випускаємо моделі з вбудованим комбінованим електронним управлінням (Ек).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 52.5 |
| Вага в упаковці (кг) | 55 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 142 х46.2х48.4 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 146х50.2х52.4 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 2 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Монтаж | Настенный |
| Объем, л | 150 |
| Мощность ТЭНов | 2000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Сухий |
| Установка | Вертикальная |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
Информация для заказа
- Цена: 24 107,20 ₴




