Водонагрівач Eldom Green Line 1000 3.04 m² FV10010FS 12kw
115 645,40 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000002653
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Eldom Green Line 1000 підлоговий FV10011S належить до комбінованих підлогових бойлерів з одним теплообмінником має хороші експлуатаційні характеристики, і високий рівень ККД. Нижнє розташування змійовика, що максимально акумулює енергію альтернативного джерела. Велика площа теплообмінника дає змогу універсальне застосування цієї моделі водонагрівачів. Є сенсорні муфти для теплообмінника – встановлення термодатчиків дозволяє точне керування системою опалення та забезпечує її економічне функціонування. Теплоізоляційний шар із експандованої поліуретанової піни товщиною 43 мм, що забезпечує виключно низькі теплові втрати та економію коштів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 272 |
| Вага в упаковці (кг) | 280 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 202 x 110x 120 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 212 x 115x 125 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 3 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Монтаж | Напольный |
| Объем, л | 1000 |
| Мощность ТЭНов | 4000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
Информация для заказа
- Цена: 115 645,40 ₴




