Водонагрівач Eldom Titan 200 3.0 kW FV20060
29 146 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000003470
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Економічний товста ізоляція, зроблена за спеціальною формулою, що гарантує мінімальні втрати енергії;
Довговічний ; жаростійке покриття ємності для води, згідно з інноваційною формулою емалі з підвищеним вмістом цирконію (Zr);
Безпечний із п'ятирівневим захистом;
Надійний антикорозійний захист двомагнієва система анодів захищає весь об'єм ємності для води від корозійних процесів;
Зовнішній капілярний термостат;
Капілярний термовимикач;
Електричний трубчастий елемент нагрівання – розроблений та виготовлений ЕЛДОМІНВЕСТ, використовуючи технології останнього покоління;
Моделі на 300л оснащені додатковим регулятором тиску.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 61 |
| Вага в упаковці (кг) | 65 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 146х60х69 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 150х65х74 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Монтаж | Напольный |
| Объем, л | 200 |
| Мощность ТЭНов | 3000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
Информация для заказа
- Цена: 29 146 ₴




