
Водонагрівач Eldom Green Line 300(2) 1.33+1.07 m² FV30067S21 9kW
49 251,80 ₴
- В наличии
- Код: 000003672
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бойлер Eldom Green Line FV30067S21 9kw - спроектований і зібраний відомим болгарським виробником для постійної подачі великої кількості гарячої води. Задовольнить потреби навіть найвимогливіших власників будинків або працівників невеликих комунальних установ. Бак зроблений з нержавіючої сталі і вміщує 300 літрів води.
Застосування бойлера Eldom Green Line FV30067S21 9kw
Широко використовується в промислових цілях, наприклад, для забезпечення гарячою водою невеликих готелів, спортзалів або заводів. Також підійде для побутового використання в приватних будинках. Внутрішнє емалеве жаростійке покриття уберігає бойлер від негативного впливу високих температур. Воду нагрівають три мокрих Тена потужністю 3000 ВТ. Два магнієвих анода забезпечують антикорозійний захист, а зовнішня теплоізоляція зберігає температуру води.
Спосіб установки - підлоговий, вертикальний, як правило місце бойлеру знаходять в технічних приміщеннях
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 75 |
| Вага в упаковці (кг) | 80 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 161 x 67 x 76 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 165.5 x 71 x 81 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 3 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Объем, л | 300 |
| Мощность ТЭНов | 9000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
Информация для заказа
- Цена: 49 251,80 ₴




