Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/TPH11IHB Heat Pump R32 WI-FI
45 999 ₴
- В наличии
- Код: 000004461
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Є |
| Вес | 52 кг |
| Гарантія | 36 міс |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 110х33.3х22.2 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 92х69.9х38 см |
| КЕРУВАННЯ | Електронне |
| Маркировка | 24 |
| Режимы работы | Охолодження і обігрів |
| Серия | Побутова серія |
| Спосіб встановлення | Підвісний/Настінний |
| Тип компресору | Інверторний |
Информация для заказа
- Цена: 45 999 ₴











