


Електричний водонагрівач Bandini Water Heaters Q 15 (O)
5 681 ₴
- В наличии
- Код: 000004561
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 111-97-37Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bandini |
| Пользовательские характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вес (кг) | 8 |
| Вага в упаковці (кг) | 9 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 36х36х29 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 42х42х32 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Італія |
| Монтаж | Настенный |
| Объем, л | 15 |
| Мощность ТЭНов | 1500 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Установка | Над мийкою |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Квадратна |
Информация для заказа
- Цена: 5 681 ₴




