Електричний водонагрівач ідеально підходить для заміни та модернізації. Прості налаштування, три режими роботи та функція енергозбереження для комфорту нагріву гарячої води за доступною ціною.
Енергозберігаюче гаряче водопостачання
Сучасний і компактний дизайн для легкого встановлення
Простий у використанні інтерфейс користувача
Надійна робота
Енергозберігаюче гаряче водопостачання для вашого дому
Робочі режими - smart і eco - можна легко вибрати у інтерфейсі користувача та поєднати з функцією прискорення нагріву
Завдяки функції енергозбереження гаряча вода готується відповідно до налаштувань користувача в потрібний час і бажаної температури.
Це означає, що споживання енергії можна зменшити без втрати комфорту
Емальований подвійний бак для високої номінальної продуктивності
Сучасний і компактний дизайн для легкого встановлення
Накопичувальний водонагрівач є компактним і поміщається навіть у невеликому просторі, наприклад, у шафах або малих приміщеннях
Він може бути встановлений горизонтально або вертикально, що забезпечує більшу гнучкість
Завдяки монтажному кронштейну можна уникнути пошкоджень або нових отворів у вашому домі
Навіть старі водонагрівачі інших брендів можна легко замінити
Простий у використанні інтерфейс користувача
За допомогою 3 сенсорних кнопок ви можете вибрати ввімкнення/вимкнення, прискорення нагріву та режим використання
Крім того, можна вибрати різні режими роботи - smart, eco, boost
LED-дисплей відображає режим роботи
Надійна робота
Автоматична дезинфекція
Захист від замерзання при підключенні до мережі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вес | 29.6 кг |
| Вага в упаковці (кг) | 32 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 12 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 78.6 x 56.9x 31.7 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90x64x37.5 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 2 |
| КЕРУВАННЯ | Електронне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Китай |
| Монтаж | Настенный |
| Объем, л | 80 |
| Мощность ТЭНов | 1500 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Установка | Вертикальна, Горизонтальна |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Плоска, Прямокутна |
Информация для заказа
- Цена: 14 100 ₴








