Апарат забезпечує опалення та гаряче водопостачання (модифікація з літерою “В”) приватних будинків, квартир, будівель комунально-побутового призначання з площею опалення до 90 м2.
Сталевий теплообмінник.
Висока надійність та безпека в роботі завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT.
Низькофакельний пальник POLIDORO забезпечує стійке горіння і безшумну роботу.
Простий в обслуговуванні завдяки оригінальній конструкції.
Антикорозійний обробіток поверхонь апарату.
Паливо: природний газ по ГОСТ 5542.
Відведення продуктів згорання: в парапетний газохід.
Завдяки відсутності потреби в димоході можуть використовуватись при влаштування автономного опалення в квартирах багатоквартирних будинків.
Може бути встановлений на місце радіатора опалення(під вікно).
Модифікація АОГВ-12ВПЕ оснащена додатковим контуром для забезпечення гарячого водопостачання для побутових потреб.
| Потужність | 7 кВт |
| Витрата газу | 0,78 м3/год, не більше |
| ККД | 92 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 14 л |
| Експлуатаційний період | 14 років |
| Діапазон регулювання температури води | (50-90)±5 |
| Маса виробу | 35 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глубина | 270 мм |
- Цена: 11 200 ₴




