Постійне вдосконалення застосовуваних технологічних процесів і пошук найефективнішого шляху в досягненні найкращих результатів, досягли своєї мети. Продукція Invicta набирає небачені оберти популярності та займає високі щаблі рейтингу за технічними, конструктивними та дизайнерськими рішеннями. Кожен охочий може купити піч-камін, згідно зі своїми бажаннями, смаком і можливостями. У компанії поряд із виробництвом опалювального обладнання як камін і піч, налагоджено та власне виробництво чавунного лиття. Продукція Invicta вирізняється гарним виглядом і неповторним стилем, з урахуванням побажань сучасних споживачів. Invicta — чавунна піч, яка має високу теплопровідність, що дає змогу печі, попри компактні розміри, ефективно впродовж короткого часу прогрівати приміщення й довго утримувати тепло. Корпус покритий жароміцною фарбою кольору антрацит, яка захищає його від пошкоджень і дає змогу зберігати привабливий зовнішній вигляд у процесі експлуатації.
Переваги печей Invicta:
- - система повітряної завіси запобігає надмірному забрудненню вікна;
- - широка колірна гама;
- - наявність решітки — легко знімати та чистити;
- - наявність зольника;
- - вихід димових газів може бути під'єднаний до димоходу зверху або ззаду печі;
- - наявність дефлектора;
- - подвійне допалювання;
- - є обмежувач, завдяки якому розпечені дрова не торкаються скла; регулювання подавання повітря.
| Стекло | пряме |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Колір | антрацит |
| Потужність (кВт) | 5 кВт |
| Габарити ВxШxГ | 720х513х374 мм |
| Паливо | дрова |
| Діаметр димохідної труби | 150 мм |
| Матеріал | чавун |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 75 % |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал топки | Чавун |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водяний контур | Немає |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Тип топки | Закрита |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
- Ціна: 74 160 ₴





