

Тумба Mikola-M ВЕНГЕ 2.0 висувні ящики з умивальником CERSANIT COMO 70
8 374 ₴
- В наявності
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тумба на ніжках з прямокутною керамічною раковиною Церсаніт Комо 70 см. Прямі строгі лінії, цікаве поєднання кольорів темного і світлого. Просто, стильно, зі смаком.Тумба виконана комбіновано: фасади з МДФ, корпус - ДСП.Ніжки тумби висотою 10 см. Зручно, легко мити.Два висувних ящика зроблені для зручності зберігання різних косметичних і гігієнічних приладдя. Все для приємного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mikola-M |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 20 кг |
| Вид | тумба для підлоги |
| Габарити (ШхВхГ) | 70*80*45 см |
| Гарантія, місяців | 36 місяців |
| Доставка/Оплата | Термін доставки - до 27 днів. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал раковини | кераміка |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Розташування раковини | по центру |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | з умивальником |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір | корпус коричневий, фасад білий |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина см | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 374 ₴




