Мотокультиватор Weima WM450 (бензин, 3 л. с., 1 швидкість)
14 685 ₴
- В наявності
- Код: 10050
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Мотокультиватор Weima WM450 (бензин, 3 л. с., 1 швидкість) Безкоштовна доставка
Мотокультиватор Weima WM450 має ряд переваг перед іншими культиваторами: легка вага, надійний двигун, компактний розмір.
Цей мотокультиватор здатний виконувати цілий ряд завдань: обробка міжрядь, підгортання, розпушування грунту.
Він стане незамінним помічником на клумбах, грядках, невеликих присадибних ділянках.
Мотокультиватор оснащений 4-х тактним бензиновим двигуном Weima WM156F/P потужністю 3,5 л. с.
Глибина обробки ґрунту регулюється, максимальна глибина - 20 см. Ширина обробки - 42 див.
Важіль регулювання обертів двигуна допоможе Вам налаштувати культиватор Weima WM450 під тип грунту і потрібний темп роботи в залежності від поставленої задачі.
Мотокультиватор Weima WM450 - якісний механізм за доступною ціною, який заощадить багато часу і сил у городніх роботах.
Тип редуктора - ланцюговий.
Тип повітряного фільтра - паперовий.
Обсяг масла в картері - 0,35 л
Кількість ножів на фрезах - 16 шт.
Розміри коліс: діаметр 148 мм, ширина - 36 мм
Розміри культиватора (ДхШхВ): 1220х530х850 мм
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Марка двигуна | Weima WM156F/P |
| Максимальна ширина обробки | 42.0(см) |
| Максимальна глибина обробки | 20.0(см) |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Гарантійний термін | 12(міс) |
| Потужність двигуна | 3.0(л. с.) (при 3600 об/хв) |
| Об'єм двигуна | 99.0(куб. см) |
| Обсяг паливного бака | 1.6(л) |
| Вага | 43.0(кг) |
| Потужність | 1,8 кВт (при 3100 об/хв) |
| Комплектація | Мотоблок; Фрези; Керівництво користувача |
| Харчування | Бензин |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Максимальна ширина обробки | 42 см |
| Марка двигуна | Weima WM156F/P |
| Тип | Культиватор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 99 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Мотоблок Фрези Транспортувальні колеса Інструкція користувача |
| Потужність | 3 |
| Живлення | Бензин |
| Кількість передач | 1 вперед |
- Ціна: 14 685 ₴










