Мотоблок бензиновий WEIMA WM1100С-6 (W230F Euro5, 7,5л. с.)
43 832,50 ₴
- В наявності
- Код: 10077
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Мотоблок бензиновий WEIMA WM1100С-6 (W230F Euro5, 7,5л.с.)
Безплатна адресна доставка по Україні
Компанія Вейма рада Вам запропонувати рестайлінгову новинку — мотоблок модель WEIMA WM1100С-6. Бензиновий двигун Weima W230F-S New — новий двигун, перший в Україні, який відповідає стандарту Євро 5
Характеристики бензинового двигуна Weima W230F-S New:
- Модель — Weima W230F-S New
- Тип двигуна — Одноциліндровий, 4-тактний із верхнім розташуванням клапанів (ОНV)
- Вал 20 мм, шпанка
- Система запалювання — Транзисторне магнето
- Об'єм двигуна — 223 см3
- Максимальна потужність — 7,5 (5,5) л.с. (кВт)
- Швидкість обертання колінчастого вала — 3600 об/хв
- Напрямок обертання вала — проти годинникової стрілки
- Місткість паливного бака — 4.9 л
- Місткість оливи в картері — 0,6 л
- Масло - SAE 10W40
- Пуск — ручний
- Вага — 16 кг
- Тип і наявність редуктора двигуна — немає
- Габаритні розміри — 400х375х380 мм
Цей мотоблок є конструктивним аналогом мотоблоків Zirka 105 або Кентавр 2061Д. Але з огляду на деякі труднощі, з якими стикаються користувачі цих мотоблоків, була розроблена абсолютно нова трансмісія зі зниженим рядом передач. Ця розробка полегшить Вам роботу й убезпечить роботу. Так само виведе її на новий рівень із такими агрегатами, як-от картоплесажалка, гуркоту картопелька, роторна косарка В мотоблокі передбачено: вмик/вимик ВОМ, під час роботи з активною фрезою та роторною косаркою.
На стандартних колесах 4,00-10 швидкість руху буде такою:
1 швидкість 2,03 км/год,
2-тя швидкість 3,57 км/год,
3-тя швидкість 7,04 км/год,
4-тя швидкість 11,35 км/год,
1-тя задня швидкість 2,03 км/год,
2-тя задня швидкість 7,04 км/год,
Багатодискове зчеплення в олійній ванні та професійний шестереньковий редуктор — це дуже надійна деталь мотоблока, необхідна для роботи на різних ґрунтах. Мотоблок WEIMA WM1100C-6 комплектується збірними фрезами (3+1) шириною захоплення 110 см, може працювати із широким спектром навісного обладнання, зокрема й роторною сіносилкою WEIMA 1100-6, що працює від валу потужності. Коса була спеціально сконструйована під цей мотоблок і має свої передавальні числа для бездоганної роботи на другій швидкості. Крім того, виконувати покос трави для заготівлі сіна можна, використовуючи транспортувальний візок. Але й це не все, модель універсальна — за допомогою мотоблокової лопати може виконувати снігоприбиральні роботи. Має колеса з пневматичними шинами, що забезпечують бездоганну прохідність. Чотири швидкісні режими зумовлюють маневровість і вибір оптимальної швидкості залежно від складності виконуваної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 4.9 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | W230F-S New, 4-тактний |
| Кількість ножів на кожній фрезі | 32 |
| Кількість фрез | 2 |
| Комплектація | Мотоблок Фрези Транспортувальні колеса Інструкція користувача |
| Потужність | 5,1 кВт |
| Живлення | Бензин |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
- Ціна: 43 832,50 ₴












