


Мотопомпа бензинова WEIMA WMQGZ100-30 (96 куб. м/годину, 16 л. с.)
20 381 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15004
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Мотопомпа Weima WMQGZ100-30
Мотопомпа Weima WMQGZ100-30 – приклад якості і потужності від фірми Weima, здатної конкурувати з найвідомішими брендами, які займаються виробництвом сільськогосподарської техніки.
WMQGZ100-30 заслужено належить до групи професійного обладнання, призначеного для перекачування, відкачування чистої і слабозабрудненої води у великих обсягах, для осушення і наповнення ємностей і успішного гасіння загорянь.
Своєю високою продуктивністю бензинова помпа WMQGZ100-30 зобов'язана потужному, але при цьому надзвичайно економічному двигуну BТ190F (HONDA GX420) з ручним запуском.
Невеликі розміри полегшують зберігання та транспортування помпи, а розміщені на рамі амортизатори, виконані з високоякісних матеріалів, повністю поглинають вібрацію і шум працюючого агрегату.
Разом з потужним насосом Ви гарантовано отримаєте першокласну техніку, яка прослужить довгі роки.
Загальні характеристики:
Продуктивність 96 куб. м/ч
Максимальний напір–20.0(м)
Діаметр перекачуваних частинок – 4.0(мм)
Глибина всмоктування–4.5(м)
Вага–55.0(кг)
Гарантійний термін–12(міс)
Характеристики приводу
Марка двигуна–BТ190F
Потужність двигуна–11.77(кВт)
Тип палива–Бензин
Витрата палива–0.325(л/год)
Обсяг паливного бака–6.0(л)
Ємність системи змащування–0.6(л)
Масляний датчик–Так
Габаритні і приєднувальні розміри
Ширина–655.0(мм)
Довжина–500.0(мм)
Висота–625.0(мм)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 55 кг |
| Діаметр перекачуваних частинок | 4 мм |
| Виробник | Weima |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 4-хтактний |
| Діаметр вхідного отвору | 100 |
| Діаметр вихідного отвору | 100 |
| Комплектація | Мотопомпа Штуцер водяного фільтра — 1 шт Сітка водяного фільтра — 1 шт. Алюмінієвий штуцер — 2 шт. Алюмінієва гайка штуцера — 2 шт. Ущільнювальна прокладка — 2 шт. Хомут — 3 шт Інструкція з експлуатації Упаковка |
| Потужність | 16 л. с. |
| Продуктивність | 1600 л/хв |
| Тип | Мотопомпи |
- Ціна: 20 381 ₴




