


Мотопомпа дизельна WEIMA WMCGZ100-30E (9.5 к. с., елекстростартер, 120 куб. м/год, 100 мм)
33 909 ₴
- В наявності
- Код: 15016
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Мотопомпа WEIMA WMCGZ100-30E
Надпотужна дизельна мотопомпа Weima CGZ100-30E з електростарером призначена для роботи з перекачування чистої та брудної води в промислових об'ємах.
Незамінна під час відкачування брудної води з затопленого підвала або під час осушення ставка, озера, басейну. Дає змогу стабільно перекачувати воду зі швидкістю приблизно 100 кубічних метрів води за годину.
Відкрита стійка конструкція з міцною рамою не тільки виконує захисну функцію механізму, але й неабияк полегшує транспортування помпи.
Висока продуктивність зумовлена багато в чому завдяки якісному двигуну з електростартером від того ж виробника — WM186FВЕ, що працює на дизельному паливі.
У цьому ще одна перевага цієї моделі — дизельні помпи допомагають заощадити відчутну суму засобів, якщо помпа буде використана на полях упродовж усього сезону, наприклад, у південних зонах, де в спекотні літні місяці постійне поливання є необхідністю.
Особливості дизельної помпи WMCGZ100-30E
- Просте та нечастоте техобслуговування
- Запуск за допомогою електричного стартера;
- Міцна конструкція з високоякісних матеріалів;
- Великий моторесурс;
- Істотна тривалість автономної роботи;
- Компактність;
- Надійний очисний фільтр;
- Мінімальний шум і вібрація.
Загальні характеристики:
Максимальна пропускна здатність — 120.0 (куб. м/год)
Максимальний напір — 30.0 (м)
Діаметр перекачуваних частинок — 8.0 (мм)
Глибина всмоктування — 5.0 (м)
Вес–67.0(кг)
Гарантійний термін — 12 (міс)
Характеристики приводу
Марка двигуна — WM186FВЕ
Потужність двигуна — 9.5 (л.с.)
Тип палива —Дизельне
Об'єм двигуна — 456.0 (куб. см)
Об'єм паливного бака — 5.5 (л)
Місткість системи мастила-1.65 (л)
Оливний датчик-Да
Габаритні розміри
Ширина — 680.0 (мм)
Довжина — 520.0 (мм)
Висота — 660.0 (мм)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 67 кг |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Виробник | Weima |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Характеристики приводу | |
| Тип палива | Дизельне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 4-хтактний |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 |
| Діаметр вихідного патрубка | 100 |
| Комплектація | Мотопомпа Штуцер водяного фільтра — 1 шт Сітка водяного фільтра — 1 шт. Алюмінієвий штуцер — 2 шт. Алюмінієва гайка штуцера — 2 шт. Ущільнювальна прокладка — 2 шт. Хомут — 3 шт Інструкція з експлуатації Упаковка |
| Потужність | 9.5 л.с. |
| Продуктивність | 1600 л/хв |
| Тип | Мотопомпи |
- Ціна: 33 909 ₴




