Електричний котел TATRA-LINE BASE 7кВт (Доставка безкоштовно)
16 300 ₴
- В наявності
- Код: TL-F07
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Електричні котли Tatra-line серії Base обладнані запатентованим теплообмінником із сухими нагрівальними елементами, що забезпечує ефективне тепловіддання й безпечну роботу. Котел має наднизький рівень шуму та високий ККД — приблизно 99%. Завдяки модуляції потужності в реальному часі забезпечується чимале заощадження електроенергії та довговічність обладнання. Котел укомплектований циркуляційним насосом, розширювальним баком і краном підживлення. Обладнаний функціями захисту від сухого нагрівання й замерзання. Сенсорний дисплей дає змогу легко налаштувати кошеня під потреби користувача. Підтримує з'єднання непрямого водонагрівача або буферних ємностей. Можливе під'єднання зовнішнього термостата та кімнатного програматора для автоматичного регулювання температури й економії енергії. Підтримує під'єднання Wi-Fi модуля для зручності керування опалювальною системою.
| Характеристики | |
| Бренд | Tatra-line |
| Вага | 16,90 кг |
| Тип палива | електрика |
| Габарити (ВхШхГ) | 600x398x218 мм |
| Гарантия на котел | 24 міс |
| Гарантія на теплообмінник | 36 міс |
| Кількість контурів | одноконтурний |
| ККД | 99 % |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 °C |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 °C |
| Потужність | 7 кВт |
| Об'єм розширювального бака | 5,0 л |
| Площа обігрівання | 70 м2 |
| Під'єднання до ел.мережі | універсальне |
| Під'єднання теплоносія | 3/4 дюйми |
| Розширений бак | да |
| Серія | Base |
| Спосіб встановлення | настінний |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип димохода | бездимохідний |
| Тип котла | традиційний |
| Керування | електронне |
| Колір | білий |
| Циркуляційний насос | да |
| Електроживлення | 220/380 В |
| Комплектація | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Котел | 1 шт |
| Кріплення | 1 к-кт |
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безшумна комутація | Да |
| Можливість під'єднання кімнатного термостата-програматора | Да |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Матеріал теплообмінника | сталь неіржавка |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Призначення | одноконтурний |
| Напруга | 220 |
| Площа обігріву | 70 |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Режим — робоча смуга | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Циркуляційний насос | Так |
- Ціна: 16 300 ₴










