Електричний котел TATRA-LINE BASE 13кВт (Доставка безкоштовно)
17 000 ₴
- В наявності
- Код: TL-F13
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Електричні котли Tatra-line серії Base оснащені запатентованим теплообмінником з сухими нагрівальними елементами, що забезпечує ефективну тепловіддачу та безпечну роботу. Котел має наднизький рівень шуму та високий ККД - близько 99% Завдяки модуляції потужності в реальному часі забезпечується суттєва економія електроенегрії та довговічність обладнання. Котел укомплектований циркуляційним насосом, розширювальним баком та краном підживлення. Оснащений функціями захисту від сухого нагріву та замерзання. Сенсорний дисплей дозволяє легко налаштувати котел під потреби користувача. Підтримує підключення непрямого водонагрівача або буферних ємностей. Можливе підключення зовнішнього термостата та кімнатного програматора для автоматичного регулювання температури та економії енергії. Підтримує підключення Wi-Fi модуля для зручності управління системою опалення.
| Характеристики | |
| Бренд | Tatra-line |
| Вага | 16,90 кг |
| Вид палива | електрика |
| Габарити (ВxШxГ) | 600x398x218 мм |
| Гарантія на котел | 24 міс |
| Гарантія на теплообмінник | 36 міс |
| Електроживлення | 220/380 В |
| Кількість контурів | одноконтурний |
| ККД | 99 % |
| Колір | білий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 °C |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 °C |
| Об'єм розширювального бака | 5,0 л |
| Підключення до мережі | універсальне |
| Підключення теплоносія | 3/4 дюйм |
| Площа обігріву | 130 м2 |
| Потужність | 13 кВт |
| Розширювальний бак | так |
| Серія | Base |
| Спосіб установки | настінний |
| Тип димохода | бездимохідний |
| Тип котла | традиційний |
| Управління | електронне |
| Циркуляційний насос | так |
| Комплектація | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Котел | 1 шт |
| Кріплення | 1 к-кт |
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безшумна комутація | Да |
| Можливість під'єднання кімнатного термостата-програматора | Да |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Матеріал теплообмінника | сталь неіржавка |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Призначення | одноконтурний |
| Напруга | 220 |
| Площа обігріву | 130 |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Режим — робоча смуга | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Циркуляційний насос | Так |
- Ціна: 17 000 ₴










