
Опалювальна піч Canrey (Hosseven) 9008 MINI, 7 кВт
16 020 ₴
- Під замовлення
- Код: 9008 MINI
Відправка з 16 червня 2026+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги печі: чавунний лосоник, очищення скла повітрям, великий попільник, Термостійке скло Robax (Німеччина), ущільнювальний шнур Texpack (Італія), фарба Festekipary (Угорщина), емальовані бічні поверхні кольору: антрацитовий, бургунді, бежевийО виробники: Компанія Hoşseven була заснована 1962 року та виконує свою діяльність на території площею 20 000 квадратних метрів у промисловій зоні Баракфаких, Бурса, Туреччина. Компанія виробляє плити на твердому паливі, духові шафи, плити з плитою, печі центрального опалення, пелетні печі, нагрівачі на природному газі та аксесуари для плит. Нещодавно також почалося виробництво твердопаливних котлів. Уся продукція виробляється у власному ливарному цеху Hoşseven і на великих виробничих потужностях із використанням найсучаснішого обладнання, як-от лазерне різання і роботизоване зварювання, для досягнення незмінно високої якості продукції. Інвестиції Hosseven у дослідженнях і розробленні, автоматизоване проектування та випробувальні пристрої зміцнюють її позиції як передового виробника.Hoşseven є визнаним лідером бренда на турецькому ринку завдяки співпраці з дилерами та точками обслуговування для досягнення виняткової задоволеності клієнтів. Компанія також продає продукцію в понад 20 інших країнах Азії та Європи. Завдяки відданості якості, своєчасній доставці, конкурентоспроможним цінам і післяпродажному обслуговуванню, компанія швидко розширює свою присутність на ринку в інших країнах із власним брендом.Піч 9008 MINI Hosseven — Характеристики Страна Туреччина Провідник: Hosseven, Туреччина, печі: дров'яна тип-станна установка: пристінний жирина, мм: 410 ммВисота, мм: 800 мм Глибина, мм: 382 ммВес, кг: 53 кгМощість, кВт: 7.09 кВтВодяний контур: Нетоб'єм опалюваного приміщення, м3КД): (% 78Даметр димохода, мм: 120 мм, 130 мм Під'єднання до димоходу: верхнє Maтеріал печі: сталь Materiал облицювання: стальВнутрішня футеровка: чавунФорма скла: прямий тип відкривання дверей: бічне Дування: Немає тепліво: дроваоб'єм опалюваного приміщення: 20-40 кв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canrey |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 53 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| Висота | 800 |
| Довжина | 382 |
| Зольник | Так |
| ККД | 78 |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування | пристінний |
| Тип | опалювально-варювальні |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 020 ₴




