Колонка газова Dion JSD-10F, Напівтурбо (LPG)
7 800 ₴
- В наявності
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Dion JSD-10F LGP, Напівтурбо – це водонагрівач налаштований на роботу зі зрідженим газом. Стане хорошим рішенням для тих, хто любить лаконічність. Водонагрівач оснащений всіма необхідними системами безпеки, зручний в експлуатації.
Характеристики
| Модель | JSD-10F |
|---|---|
| Ном. теплова потужність | 20 кВт |
| Вихід гарячої води (ΔT=25°C) | 10 л./хв. |
| Коефіцієнт корисної дії | ≥ 84% |
| Габарити | 550x340x150 |
| Вага водонагрівача | 10 кг |
| Діаметр димохідної труби | 60 |
| Труба підводу води | G 1/2" |
| Труба відводу води | G 1/2" |
| Труба підводу газу | G 1/2" |
| Номінальний тиск | 1300 Па |
| Тиск води для загорання | ≥ 0,015 МПа |
| Вага теплообмінника | 2 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴




