Граблі колісно-пальцієві «Сонечко» на 4 колеса
7 640 ₴
- В наявності
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Граблі колісно-пальцієві «Сонечко» на 4 колеса
| тип | навісний |
| кількість коліс | 4 шт |
| продуктивність | 2 га/год |
| ширина захоплення | 200 см |
| агрегатується з тракторами | 22-24 лс |
| габаритні розміри | 280х205х120 см |
| маса | 99кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 640 ₴




