
Генератор дизельний Iron Angel EGD 5000 CLE
19 481 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Генератор дизельний Iron Angel EGD 5000 CLE
Параметри Характеристика
Напруга мережі 230 В
Максимальна потужність 4.5 кВт
Номінальна потужність 4.2 кВт
Виробник двигуна IRON ANGEL
Модель двигуна Е 600 DЕ
Характеристики двигуна Одноциліндровий, 4х-тактний, вертикальний
Тип палива дизель
Кількість фаз 1
Тип запуску ручний/електростарт
Частота напруги 50 Гц
Час безперервної роботи 8 год
Паливний бак 15 л
Витрата палива 290 г/кВА-ч
Захист двигуна за низького рівня оливи да
Рівень шуму 65 дБ
Охолодження двигуна Повітряне
Виготовлення двигуна відкрите
Функція AVR Є
Наявність АТS Немає
Габарити 720 х 490 х 650 мм
Вага 96 кг
Гарантія 12 міс
Країна виробник Нідерланди

Опис товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Максимальна потужність | 4.5 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 695 мм |
| Висота | 555 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Вага | 83 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 19 481 ₴




