



Мотопомпа бензинова WEIMA WMPW80-26 для брудної води (78 куб. м/год)
15 797,50 ₴
- В наявності
- Код: 15007
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Мотопомпа WEIMA WMPW80-26 для брудної води
Мотопомпа бензинова WEIMA WMPW80-26 для брудної води, як і всі помпи модельного ряду від фірми Weima, відрізняється високою якістю і продуктивністю.
Мотопомпа належить до насосів відцентрового типу.
WEIMA WMPW80-26 може перекачувати воду з твердими частками до 30 мм в діаметрі.
Високою продуктивністю пристрій зобов'язаний бензиновому двигуну Weima WM168FB, потужністю 6,5 к.с.
Модель відмінно справляється з перекачуванням дуже брудної води, що неодмінно стане в нагоді для перекачування рідини з різних ємностей, ставків, цистерн, басейнів, підвалів, під час повеней і т. д.
Особливості бензинової мотопомпи Weima WMPW80-26:
- · Тип ― відцентрова;
- · Просте і нечасте техобслуговування;
- · Міцна конструкція з високоякісних матеріалів;
- · Ручний запуск;
- · Проста експлуатація;
- · Компактність і невелика вага;
- · Великий моторесурс.
-
Загальні характеристики:
Максимальна пропускна здатність–78.0(куб. м/год)
Максимальний напір–26.0(м)
Діаметр перекачуваних частинок–30.0(мм)
Глибина всмоктування–8.0(м)
Вага–36.0(кг)
Гарантійний термін–12(міс)
Характеристики приводу
Марка двигуна–WM168FB
Потужність двигуна–4.78(кВт)
Тип палива–Бензин
Об'єм двигуна–196.0(куб. см)
Обсяг паливного бака–3.7(л)
Масляний датчик–Так
Габаритні розміри
Ширина–560.0(мм)
Довжина–440.0(мм)
Висота–450.0(мм)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 36 кг |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Виробник | Weima |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.7 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 4-х тактний |
| Діаметр вхідного патрубка | 80 |
| Діаметр вихідного патрубка | 80 |
| Комплектація | Мотопомпа Штуцер водяного фільтра — 1 шт Сітка водяного фільтра — 1 шт. Алюмінієвий штуцер — 2 шт. Алюмінієва гайка штуцера — 2 шт. Ущільнювальна прокладка — 2 шт. Хомут — 3 шт Інструкція з експлуатації Упаковка |
| Потужність | 6,5 л. с. |
| Продуктивність | 1300 л/хв |
| Тип | Мотопомпи |
- Ціна: 15 797,50 ₴




