


Мотопомпа бензинова WEIMA WMQGZ80-30 (80 мм, 60 куб. м/год)
8 633 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15003
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Мотопомпа WEIMA WMQGZ80-30
Бензиновая мотопомпа Weima WMQGZ80-30 – это представитель от известного производителя качественной сельскохозяйственной техники, обладающий высокими качественными характеристиками за приемлемую цену.
Насос WMQGZ80-30 самовсмоктуючого типу, який впорається з перекачуванням і відкачуванням чистою і слабозабрудненої води у великих обсягах, здатний працювати і в пожежогасіннях. А завдяки потужному чотирьохтактному одноцилиндровому мотору WM170F з системою примусового повітряного охолодження, мотопомпа бензинова Weima WMQGZ80-30 впоратися з великими навантаженнями, при цьому буде дуже економічною в плані витраті палива.
Загальні характеристики:
Максимальна пропускна здатність–60.0(куб. м/год)
Максимальний напір–30.0(м)
Діаметр перекачуваних частинок -3.0(мм)
Глибина всмоктування–5.0(м)
Вага–28.0(кг)
Гарантійний термін–12(міс)
Характеристики приводу
Марка двигуна–WM170F
Потужність двигуна–5.15(кВт)
Тип палива–Бензин
Об'єм двигуна–212.0(куб. см)
Обсяг паливного бака–3.6(л)
Ємність системи змащування–0.6(л)
Масляний датчик–Так
Габаритні розміри
Ширина–410.0(мм)
Довжина–515.0(мм)
Висота–460.0(мм)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Виробник | Weima |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 4-хтактний |
| Комплектація | Мотопомпа Штуцер водяного фільтра — 1 шт Сітка водяного фільтра — 1 шт. Алюмінієвий штуцер — 2 шт. Алюмінієва гайка штуцера — 2 шт. Ущільнювальна прокладка — 2 шт. Хомут — 3 шт Інструкція з експлуатації Упаковка |
| Потужність | 7 л. с. |
| Продуктивність | 1000 л/хв |
| Розмір вхідного отвору | 80 |
| Тип | Мотопомпи |
- Ціна: 8 633 ₴




