

Мотопомпа бензинова WEIMA WMQGZ100-30 NEW (120 куб. м/годину, 18 л. с.)
18 912,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15005
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Мотопомпа Weima WMQGZ100-30 NEW
Мотопомпа Weima WMQGZ100-30 NEW – приклад якості і потужності від фірми Weima, здатної конкурувати з найвідомішими брендами, які займаються виробництвом сільськогосподарської техніки.
WMQGZ100-30 NEW заслужено належить до групи професійного обладнання, призначеного для перекачування, відкачування чистої і слабозабрудненої води у великих обсягах, для осушення і наповнення ємностей і успішного гасіння загорянь.
Своєю високою продуктивністю бензинова помпа WMQGZ100-30 NEW зобов'язана потужному, але при цьому надзвичайно економічному двигуну WM192F з ручним запуском.
Невеликі розміри полегшують зберігання та транспортування помпи, а розміщені на рамі амортизатори, виконані з високоякісних матеріалів, повністю поглинають вібрацію і шум працюючого агрегату.
Разом з потужним насосом Ви гарантовано отримаєте першокласну техніку, яка прослужить довгі роки.
Особливості помпи WMQGZ100-30 NEW:
· Просте і нечасте техобслуговування;
· Міцна конструкція з високоякісних матеріалів;
· Сильний напір;
· Потужність і надійність;
· Об'ємний бак;
· Великий моторесурс;
· Компактність;
· Надійний очисний фільтр;
· Мінімальний шум і вібрація.
Загальні характеристики:
Максимальний напір–20.0(м)
Діаметр перекачуваних частинок–4.0(мм)
Глибина всмоктування–4.5(м)
Вага–55.0(кг)
Гарантійний термін–12(міс)
Характеристики приводу
Марка двигуна–WM192F (аналог HONDA)
Потужність двигуна–13.24(кВт)
Тип палива–Бензин
Об'єм двигуна–459.0(куб. см)
Ємність системи змащування–1.65(л)
Масляний датчик–Так
Габаритні і приєднувальні розміри
Ширина–680.0(мм)
Довжина–500.0(мм)
Висота–600.0(мм)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 55 кг |
| Діаметр перекачуваних частинок | 4 мм |
| Виробник | Weima |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 4-хтактний |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 |
| Діаметр вихідного патрубка | 100 |
| Комплектація | Мотопомпа Штуцер водяного фільтра — 1 шт Сітка водяного фільтра — 1 шт. Алюмінієвий штуцер — 2 шт. Алюмінієва гайка штуцера — 2 шт. Ущільнювальна прокладка — 2 шт. Хомут — 3 шт Інструкція з експлуатації Упаковка |
| Потужність | 18 л. с. |
| Продуктивність | 2000 л/хв |
| Тип | Мотопомпи |
- Ціна: 18 912,50 ₴




