Мотопомпа дизельна WEIMA WMCGZ100-30 (12 л. с., 120 куб. м/год, 100 мм)
24 920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15006
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Мотопомпа WEIMA WMCGZ100-30
Надпотужна дизельна мотопомпа Weima CGZ100-30 призначена для роботи з перекачування чистої та брудної води у промислових обсягах.
Відкрита стійка конструкція з міцною рамою не лише виконує захисну функцію механізму, але і значно полегшує транспортування помпи.
Висока продуктивність обумовлена багато в чому завдяки якісному двигуну від того ж виробника - WM188FB, що працює на дизельному паливі.
У цьому ще одна перевага даної моделі – дизельні помпи допомагають заощадити значну суму коштів, якщо помпа буде використана на полях протягом усього сезону, наприклад у південних областях, де спекотні літні місяці постійний полив є необхідністю.
Особливості дизельної помпи WMCGZ100-30
- Просте і нечасте техобслуговування;
- Міцна конструкція з високоякісних матеріалів;
- Великий моторесурс;
- Істотна тривалість автономної роботи;
- Компактність;
- Надійний очисний фільтр;
- Мінімальний шум і вібрація.
Загальні характеристики:
Максимальна пропускна здатність–120.0(куб. м/год)
Максимальний напір–30.0(м)
Діаметр перекачуваних частинок -8.0(мм)
Вага–67.0(кг)
Гарантійний термін–12(міс)
Характеристики приводу
Марка двигуна–WM188FB
Потужність двигуна–8.83(кВт)
Тип палива–Дизельне
Масляний датчик–Так
Габаритні розміри
Ширина–680.0(мм)
Довжина–520.0(мм)
Висота–660.0(мм)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 67 кг |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Виробник | Weima |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Характеристики приводу | |
| Тип палива | Дизельне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 4-хтактний |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 |
| Діаметр вихідного патрубка | 100 |
| Комплектація | Мотопомпа Штуцер водяного фільтра — 1 шт Сітка водяного фільтра — 1 шт. Алюмінієвий штуцер — 2 шт. Алюмінієва гайка штуцера — 2 шт. Ущільнювальна прокладка — 2 шт. Хомут — 3 шт Інструкція з експлуатації Упаковка |
| Потужність | 12 л. с. |
| Продуктивність | 1600 л/хв |
| Тип | Мотопомпи |
- Ціна: 24 920 ₴










