
Мотопомпа бензинова WEIMA WMQGZ50-30 (50 мм, 28 куб. м/год)
7 654 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15020
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
Мотопомпа WEIMA WMQGZ50-30
Мотопомпа бензинова WMQGZ50-30 – один з новітніх представників заводу Weima.
Це високопродуктивна надійна компактна помпа з патрубків діаметром 50 мм.
WMQGZ50-30 чудово підходить для роботи на городах, невеликих дачних ділянках, її зручно використовувати при зрошенні.
Самовсмоктуюча бензинова помпа добре впорається з великими обсягами чистого і слабозабрудненої води, при цьому витрата палива буде дуже економним.
Помпа комплектується сучасним чотиритактним двигуном Weima 170F, що додає їй потужності і витривалості.
Мотопомпа WMQGZ50-30 – одна з небагатьох на ринку України, має європейськими сертифікатами СЕ і GS.
Загальні характеристики:
Країна виробник–Китай
Максимальна пропускна здатність–36.0(куб. м/год)
Максимальний напір–30.0(м)
Діаметр перекачуваних частинок–3.0(мм)
Глибина всмоктування–5 (м)
Вага–25.0(кг)
Гарантійний термін–12(міс)
Привід
Марка двигуна–WM170 F
Потужність двигуна–5.15(кВт)
Тип палива–Бензин
Габаритні розміри
Ширина–485.0(мм)
Довжина–385.0(мм)
Висота–405.0(мм)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Виробник | Weima |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 4-хтактний |
| Діаметр вхідного отвору | 50 |
| Діаметр вихідного отвору | 50 |
| Комплектація | Мотопомпа Штуцер водяного фільтра — 1 шт Сітка водяного фільтра — 1 шт. Алюмінієвий штуцер — 2 шт. Алюмінієва гайка штуцера — 2 шт. Ущільнювальна прокладка — 2 шт. Хомут — 3 шт Інструкція з експлуатації Упаковка |
| Потужність | 7 л. с. |
| Продуктивність | 467 л/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Мотопомпи |
- Ціна: 7 654 ₴




