Граблі колісно-пальцієві «Сонечко» на 5 коліс
10 170 ₴
- В наявності
+380 (67) 316-23-28
Киевстар
- +380 (95) 698-64-61Vodafone (МТС)
- +380 (63) 613-27-05Lifecell (Лайф)
- +380 (67) 669-43-50Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Граблі колісно-пальцієві «Сонечко» на 5 колеса
| тип | навісний |
| кількість коліс | 5 шт. |
| продуктивність | 2,5 га/год |
| ширина захоплення | 240 см |
| агрегатується з тракторами | 25-35 лс |
| габаритні розміри | 250х345х120 см |
| маса | 139 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 170 ₴




